VW CD Player per Golf 6

Shitet nga: Mustafë 23 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes cd playerin sikur ne foto,eshte ne gjendje te rregullt.
Ndrrim vetem me Pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim