Zmadhus per vetur

Shitet nga: besnik 27 Qer 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet zmadhusi per vetur komplet me kabell per mashum info tel:049509632 ; 044396419 boj ndrrim menaj telefon qemkonvenon qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim