radijana

Shitet nga: radijana per kerr 18 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radijanat me firm origjinal garantoj sapo te ardhur nga gjermonija qmimi 40 eoro per cop boj nrrim me naj sen qi me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim