shes boksa shum te mir me fllesh

Shitet nga: dosti 25 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes zvoqnika me fllesh 1600 vat tri jon per me shum info na kon ne ket nr 049 519 722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim