shes kastefon AUX input

Shitet nga: Gazi 16 Dhj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shesh kastefon te ardhur prej norvegjis Aux input pa cd me mp3 qip flesh memory card AUX per qfardo telfoni bon me lshu muzik i tipav tri 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim