shes kastefonin denver me flesh memori card AUX 25

Shitet nga: Gazi 16 Dhj 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kastefonin te ardhur nga norvegjia denver Pa cd me qip flesh memory card AUX te tipav tri 2014 viti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim