shes paisje muzikore zmadhus ,e perfosus

Shitet nga: dosti 25 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes zmadhus me zvoqnika shum ne gjendje te mir per me shum info na kon ne ket nr 049 519 722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim