shitet muzika

Shitet nga: bella 14 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
pioner orgjinal
alpine amerikan orgjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim