super bassss

Shitet nga: muzik per vetur 03 Jan 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Bufer per vetur super basss dhe dy boffera amerikan me garancjon qe nuk ushtojn jan ne rregull veq mi muntu ne vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim