zmadhus bass

Shitet nga: rexhep 04 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
bass zmadhusi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim