4 dyert per passat 3

Shitet nga: xxx 15 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes 4 dyert per passat 3 , kepekun, farat dhe shtopat , si dhe pjese te passatit 2 . lladnjakun, boshpumpen anllaserin, alternatorin pllavakun e naftes kryt e motorrit , kapakun etj
munde te kontaktoni ne nr e tele 049 415 168 ju mire presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim