Auto Pjesë Gjengizi

Shitet nga: Auto Pjesë Gjengizi 18 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Pjesë Gjengizi :

Kemi lloje të ndryshme të vetuarave për pjesë dhe bëjm montime të ndryshme ..
VW Passat disel ,
Vw Polo ,
Golf 2 , 3 , 4 ,
Mercedes 190 disel , 200 dhe C 180 ,
Opel Corsa ,
Reno Megana ,
Reno Clio ,
Ford Ka ,
Ford Focus ,
Pezho 106 , 405 ,
Opel Astra ,
Opel Vectra ,
Opel Kafet
Fiat Bravo ,
Audi 80 ,
Citroen ,
Opel Astra G
E shumë veturra të ndryshme ..

Për më shumë informata :
044-785-988 , 049-464-881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim