Autopjese

Shitet nga: pjes 12 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
pjes per renault... goma x5...te ndryshme .. dyer per s class ... e class kravan .. 2 dyer gepeku per pollo... gepek c class karavan ... shtopa dhe fara te ndryshme etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim