Bllokad timoni kundër vjedhjes për Passat 1.9

Shitet nga: Flamuri 30 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Funksionon për passat 1.9 TDI 1998 deri 2003.
Është origjinal dhe ka dy çelsa të tij. Çmimi 50 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim