Braniku i pare prej plastike dhe kuferi me te gj..

Shitet nga: abit rama 10 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
braniku i pare ne ngjyre te zeze dhe kurferi mbi tavan orgjinal per TAURAN mod.2005 ,
branikun e shes per 70 eu ndersa kuferin me te gjitha paisjet 100 eu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim