Citroen BX 1.9 Dizel Motorr Citroen -94

Shitet nga: Mili 17 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorin 1.9 dissel per cotroen motori esht ne gjendje shum te mir pune dhe shum ruajtun si duket ne foto per ma shum me kontaktoni. 045216791 ose 049452646
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim