Gepek për Audi A5 Cupe

Shitet nga: Audi A5 08 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve


Shes Gepek për Audi A5 Cupe, është i ri dhe orgjinal i Audis.

Vrejtje:
Gepeku nodhet në Zvicerr dhe nese arrijm marrveshje me blersin, gepekun mund ta sjellum në Kosovë.

Blersit serioz mund të na kontaktojn në e Tel: 044 718 040 ose 049 870 973
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim