Karroserin dhe motorin

Shitet nga: Mentor 15 Mar 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Karroseria eshte e ruajtur vetem sa motorin e ka defekt. E ka te çmontuar motorin pasi qe nuk kisha llogari me investu ne riparimin e motorit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim