Karroserin komplet me motor te cmontuar

Shitet nga: mentori 19 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
e shes karoserin e fiat scudo viti 1997 dhe motorrin e demontuar (qmontuar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim