Lladnjak per VW JETTA GOLF 5 avant

Shitet nga: muhamet 11 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Ftohes per vw jetta dhe golf 5 karavan eshte orogjinal , viti i prodhimit 2006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim