Llamell Golf 4

Shitet nga: Dizi 28 Qer 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Llamella osht shum pak e perdorne. Vetem 1000 kmh. Firma LUK. bon per golf 4 TDI. 90 ps dhe 110 ps. Mundeni edhe ne 044773033 me kontaktu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim