Mercedes E211 pjes -05

Shitet nga: Mercedes 19 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
dygme te vollanit Krilla. Ftohsi i ujit dhe ftohsi i interkullerit (Turbos) lasni braniku ager ventill kantica e ujit gyp i turbos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim