Mercedes E211 pjes -05

Shitet nga: Mercedes 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
dygme te vollanit Krilla. Braniku. Ftohsi i ujit dhe ftohsi i interkullerit (Turbos)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim