Motorr OPEL C20LET GSI

Shitet nga: Kadett 09 Gsh 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
shitet motorri i opel kadett e gsi turbo me 467PS ( kuajfuqi ) 7553 rrotullime, motorri osht teper ne gjendje te mir teknike... afer 7000km dmth osht i punum extra jo ne kosove, osht komplet me instalim, turbin, granat, vetem ndrrusi i shpejtsive nuk vjen me te... 1.5Bar me turbo m50... muni me pa video neper faqe te internetit ne garat drag ne prishtine, ne kategorin 12sekonda per 402m osht fitues...

arsyeja per shitjen e keti motorri osht jemi duke e punuar nje tjeter dhe nuk na duhen dy...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim