Motorra

Shitet nga: adem 24 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes urgjent motorr per ww 1.9d ,ww 1.6d dhe per mazda 323 1.6 i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim