Opel Corsa -02 jan disa pjes

Shitet nga: opel 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
1.vollan me ajrbeg shum i rujtun pa gritha hiq
2.rezervar te naftit corsa viti 2002
3.dere e djathet
4.lajsne per krilla te mrama per( dy dyre)
5.auspuhi komplet prej motor deri ne fund
6.trapi i mram komplet me dobosha
7.amortizerat e mram
8.pasqyraj e djathet
9.reketat e shmikavcave dhe brisaqave
10.patroni i braves per ndezje
11.mehanizmat e xhamave me gjith motora(per xhama me rrym )
12.zgllobi i rotes
13.kapaku i rezervri (kapaku jashte dekoruz)
14.shtopi i djat
15.nderpresi per drita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim