Pjes per audi,VW, opel dhe pjese te ndryshme

Shitet nga: buqi 03 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes per audi A6 2.5 dizell per audi A4 2.5 viti 2000.kemi te gjitha pjeset per W, opel Dhe audi. Kemi fara, shtopa, alternatora , Angllasera instrumentablla te veturave te ndryshme.per informata me te hollsishme na kontaktoni ne keta numbra te :049610791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim