Pjes per mazda 626b

Shitet nga: Faton 30 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per mazda 626 qe jan me dy dyr kam motorrin 2.2 b hauben krillat e para dhe dyrt te interesuarit te lajmrohen ne tel.049-386-897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim