Pjes per traktor

Shitet nga: Mirsad jashari 27 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kabin per rakovic pllugj si dhe kren e vollanit per 558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim