Pjese

Shitet nga: xxx 26 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese per vw passat anllaserin, alternatorin, cilindrat, dikat, amortizerat te part dhe te mramt , gjamat e dyerve kollor, lladnjaku, boshpumpa 1.9 dizell i thjesht , menjaqin e tdi 5 shpejci , korpen llamellen tdi , zgllobat , trapat , cilindri kryesor me vakum komplet , farat e passat 3 , shtopat e zi , motorrin e fshisave , 4 dyert , kepekun , braniku i mramt passat 3 , shes fellnet 14 me gjith goma vetum 3 fellne i kom njana mu ka prish gumat jane te veres shume te mira 185/65 R14 qmimi me marrveshje munde te kontaktoni ne Nr 049 415 168 ose 049 314 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim