Pjese per audi A4 tdi &vectra 1.6 16v pjese rezerv

Shitet nga: adem 18 Shk 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes te audis dhe opel vectra ,,te gjitha pjest jan komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim