Turbina

Shitet nga: bujar 31 Tet 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
turbo servis bujari bejm shitjen riparimin pastrimin e gjitha llojeve te turbinave golf4.5.6.7 audi pasat ford peugeot renault si dhe mjeteve te renda kamion autobus bager etj 044722468 049360490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim