Turbo center te gjtha llojet e turbinav

Shitet nga: suad 28 Jan 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
turbina treja si dhe riparimin gjitha llojet turbinav opel ford audi mercedes bmw 530dvw fiat renault golf vw passat seat skoda a6 a8 clio megane laguna jepp renge rover garret helbost kkk etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim