Turbo servis bujari

Shitet nga: bujar 16 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
turbo servis bujari ofron riparim pastrim shitjen e te gjitha llojeve te turbinave kryesisht per golf 4,5,6,7,pasat audi bmw mercedes peugeot renault ford opel si dhe mjeteve te renda kamion autobus bager etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim