branik gollf 2

Shitet nga: Albert 22 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Braniku eshte me shin dhe shmigavca
Per ma shume info na kontaktoni ne tel
044214910 ose 049553870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim