shes pjese rezerv per opel astra 1.4benzin 1994

Shitet nga: meti 24 Gsh 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
4dyert ftohesi /hladnjaku= dritat e para edhe te pasme disqet e rroteve para dhe te pasme si dhe shume pjese rezerv te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim