turbina

Shitet nga: Turbo servis fuadi 11 Tet 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Turboina te Reja & riparimin pastrimin e të gjitha llojev golf 4 5 6 7 vw passat audi bmw renault pegueot citroen suzuki hunday galaxy jaguar golf alfa ford bora touran tiguan sharan 6 muj garancion si dhe rregulimin e diznev bosh delphi simens si dhe pastrimin e partikelfilterit me garancion 6 muj turbin turbina turbo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim