Hekraria "PANTINA" - Punojmë dyer , rimorkio , g..

Shitet nga: Gani 01 Maj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
Punojmë dyer dhe gilindera nga metali , si dhe rimorkio per vetura , traktora etj. Po ashtu punojm edhe sipas porosis...

Per me shum info : 044-851-567 ose 049-278-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim