Korp dhe rimorkio per vetura

Shitet nga: GANi 27 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
shes rimorkion , po ashtu marojm edhe sipas porosis...

Info ; 044-851-567 ose 049-278-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim