Prekolic

Shitet nga: Gani 06 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
Punojmë dyer dhe gilindera nga metali , si dhe rimorkio per vetura , traktora etj. Po ashtu punojm edhe sipas porosis... Per me shum info : 044-851-567 ose 049-278-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim