Rimorkio 220e

Shitet nga: istrefi 09 Dhj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
shitet prokolica shum emir dhe efort qmimi 220e ndrrim me fellne qe jan per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim