Rimorkio dhe korp

Shitet nga: Gani 01 Maj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
shes rimorkion , po ashtu marojm edhe sipas porosis... Info ; 044-851-567 ose 049-278-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim