Rimorkio per vetura dhe korp

Shitet nga: Gani 04 Jan 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
shes keto dy rimorkio dhe ket korp...

Per me shum info ; 044 851 567 ose 049 278 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim