Rimorko per veture

Shitet nga: toti 31 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
Shes dhe ndrroj rimorkon per vetur me viq
Rimorko ka gjatsi 2 m dhe gjersi 1 m dhe lartsi 1 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim