Shes dhe maroj Rimorko për vetura "mundsi ndrrimi"

Shitet nga: toti 14 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
Shes Rimorko (prekolic) për vetura -mundsi ndrrimi me viq ose pula-knujsi
Numri kontakt : 049799451
Numri kontakt viber : +37745891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim