Bejme veshjen e timonave me eko lekur (skaj) BMW

Shitet nga: beki 09 Krr 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Bejme veshjen e timonave me eko lekur ( skaj). Ne ket shpallje jan te ekspozuara timonat vetem te BMW, . Modelet tjera jan te ekspozuara ne shpallje tjera. Cmimi eshte 20 deri 30 euro, varsisht prej modelit te timonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim