Bejme veshjen e timonave me eko lekur (skaj) gol..

Shitet nga: beki 09 Krr 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
bejme veshjen e timonave me eko lekur (skaj) , ketu jan timonat vetem te golfave dhe pasatave (VW). Cmimi eshte 20 deri 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim