Bejme veshjen e timonave me eko lekur (skaj) peu..

Shitet nga: beki 09 Krr 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
bejme veshjen e timonave te vetures peugeot . Veshja behet me eko lekur (skaj) dhe cmimi eshte 20 deri 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim