Bejme veshjen e timonave me eko lekur (skaj)

Shitet nga: beki 04 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
veshja behet me eko lekur (skaj), cmimi eshte prej 20 deri 30 euro varesisht prej modelit te timonit. Veshja mund te behet edhe sipas deshires me kombinime te ndryshme.
Kontakt ne numer te telefonit 049 392 263, numri eshte i njejt edhe ne viber, cdo dit prej ores 8 deri ne 22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim