ChIP TUNING

Shitet nga: Chip 16 Maj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet Chip per vetura Diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim